МАМА РОКУ
Мама року – Лейла Аніщенко (Київ)
«Я – дизайнер одягу, стиліст, і вважаю, що можу претендувати на звання «мама року», – зізнається Лейла Аніщенко.
Чоловік Лейли Павло — бізнесмен. Їх синові Леву – 4. «Ми разом вже 13 років. Наша історія почалася дуже яскраво. Ми познайомилися в студентські роки та закохалися одне в одного з першого погляду. Але різниця менталітетів, релігійних поглядів, заборон і переконань змусила нас боротися за свою любов майже 4,5 року.

Батьки були проти наших відносин, нам довелося довгий час спілкуватися тільки в листах, але ми довели всім, що для справжнього кохання немає перешкод. Наше весілля стало цьому підтвердженням. Саме завдяки щирості нашої історії ми стали в Донецьку парою року у 2011-му за версією журналу Wedding day.
Після весілля ми багато працювали та подорожували. Хотіли пізнати одне одного більше в побутовому житті й прикрашати його яскравими емоціями. Ми пройшли разом усе! Мир, любов, дружбу і навіть війну в Україні. І тільки після цього вирішили завести дитину. Наш син — це усвідомлений плід любові. Суміш кровей і різних темпераментів дає про себе знати. Наш Льовушка вийшов дуже харизматичним і тямущим. Сподіваюся, він ніколи не буде сумніватися в тому, як сильно я про нього мріяла і як сильно зараз люблю».

Made on
Tilda