Родина року – сім'я Баранів


Їхня історія схожа на біг із перешкодами. Любомир та Софія Барани разом 45 років. Власну справу розпочали у 50 років. І це не зупинило, а навпаки, дало сили та натхнення працювати більше. Зараз вони стали одним цілим: іх об'єднує величезне кохання, спільний бізнес, улюблені хобі, сімейні традиції та подорожі
Із 5 ранку до пізнього вечора вони працювали і маленькими кроками будували своє успішне майбутнє. Софія та Любомир переконують, що спільна справа лише зміцнювала їхні стосунки, вони вміють розділяти обов'язки, і в той час, коли іншим парам потрібен відпочинок, вони черпають сили та підтримують одне одного 24/7. Адже мудра жінка вміє правильно побудувати стосунки та має свої маленькі жіночі хитрощі.

Любомир та Софія Барани багато подорожують. «Подорожі об'єднують, ми відкриваємо для себе світ, а себе – світові. І лише вирушивши у мандрівку, можемо побачити на власні очи далекі країни та міста, про які так багато чули», – розповідає мама Софія.


Ця пара розпочала власну справу у 90-ті роки. Спочатку їм довелося працювати на продуктовому базарі, а сьогодні їхній бізнес набув всеукраїнських масштабів. Вони створили одне одного, зберегли теплі почуття і слугують справжнім прикладом для наслідування. Вони зберегли теплі стосунки, незважаючи на злети та падіння. І сьогодні вони знаходять спільні хобі, разом займаються йогою, танцями та спортом. Своїм прикладом вони доводять, що можна зберегти любов протягом усього життя, і вона, як добре вино, з роками буде тільки міцнішати.

Made on
Tilda