Родина року — сім'я Бойко (Київ)
Ольга та Віктор Бойко. Вони виховують 3-річнного сина Данила. Пара 7 років ішла до найзаповітнішої мрії – стати батьками.
«Ще змалечку я отримала від своїх однокласників пригноблення і неповагу, а точніше – булінг», – розповідає 33-річна мама Ольга. – Я народилася в маленькому місті. З простої сім'ї педагогів. Точніше, у мене одна мама. Нажаль, я не знаю, що таке тато, так як ще з самого малечку ми з мамою лишилися самі.
Я витримала знущання своїх однокласників і не зламалася, а навпаки – поступила і переїхала до Києва. Працюю не за фахом. Змалечку любила сцену і вести різні заходи – от і здійснила свою мрію.
Працюю ведучою заходів і також проводжу весільні авторські церемонії.
Заснувала конкурс краси «Король і Королева ЖК «Софія» для наймолодших. У сфері івент-індустрії вже більше 10 років. Організувала багато заходів і в тому числі благодійні ярмарки.
З грудня 2019 року розвиваю себе у сфері блогінгу. Розповідаю і ділюся своїм нелегким дитинством у школі і показую своє перевтілення. Хочу показати, що все реально, головне – не здаватися і йти до своєї мети. Мотивую на зміни і найкращу версію себе самої.
Моєму чоловіку Віктору 36 років. Він теж із маленького міста. За фахом програміст та економіст. Працює програмістом у банку, але йому цього замало. Зараз активно розвиває себе в сфері маркетингу. Допомагає компаніям і брендам просуватися.

Також активно займається спортом. Доказав собі, що можливо за 3 місяці

скинути 18 кг і зробити гарне тіло. Ніколи не зупиняється, завжди розвивається і мотивує інших займатися спортом.

Нашому синочку Данюші 3 рочки. Він має вподобання до книжок, малювання і музики.

Наш девіз сім'ї: «Ніколи не здавайся і йди вперед. Отримуй від життя все, що воно тобі дає...»

За наші 13 років із чоловіком все було, але, дивлячись на нас, ніхто не скаже, що ми стільки років разом. Можливо, все тому, що ми надихаємо і підтримуємо одне одного у найшаленіших вчинках, любимо експерементувати, подорожувати і йти на ризики.

Своїм прикладом ми хочемо показати, що сім'я – це найважливіше, що у нас є. Хто впав духом – того надихнути на нові сили і показати, що тільки ми можемо змінити себе і ніхто інший. Традиція нашої сім'ї – що ми кожного вечора спілкуємся і обговорюємо плани на майбутнє.

Made on
Tilda