«Родина року» — сім'я Брагинців
(Київ)
Єлизавета та Олексій Брагинці – багатодітні батьки. Вони виховують у своїй родині 11 усиновлених дітей.
«Я народилася в багатодітній родині, — розповідає Єлизавета. – У моєї мами було 10 своїх дітей. Але у мене з дитинства було бажання допомагати сиротам. Коли я була підлітком, бачила, як у переходах у коробках спали безпритульні діти, грілися біля магазинів, мені було їх дуже шкода, я до них приходила, ми розмовляли... Їздили з мамою в дитячі будинки, допомагали, і я часто просила: «Мам, давай візьмемо одного!» Але ніяк не виходило. І я дала собі слово: ось виросту, вийду заміж і буду всиновлювати дітей сама. Це була моя мрія! Все так і сталося!

Я виросла, стала займатися дитячим спортивним благодійним клубом. Познайомилася з майбутнім чоловіком, він був не проти мого бажання. Ми були сім років у шлюбі, коли в нашій сім'ї сталося диво! Одного разу я запросила в наш клуб дитячий будинок, щоб вони займалися у нас спортом. І там побачила маленького хлопчика, афроукраїнця. «Давай візьмімо!» – сказала я чоловікові. І він, не довго думаючи, підійшов до вихователя, а вона йому: «Та хто їх візьме? Їх же троє!» «Ми беремо трьох!» – рішуче сказав чоловік. За кілька місяців ми усиновили всіх. Діти були дуже складними. Билися головою об стіну, ховали хліб, крали... Я дуже хотіла змінити їх мислення, пояснити, що вдома є їжа, а коли виростеш, ми дамо професію і ти сам зможеш заробити собі на те, що хочеш. І коли зараз бачу результати, які у нас виходять, захоплююся!

За фахом я — музикант, працювала менеджером, перукарем, але пішла з роботи, щоб присвятити себе дітям. Ми самі побудували будинок. Зараз у нас 11 дітей! Своїх немає, всі усиновлені. Бажання всиновлювати дітей — це поклик серця! Я хотіла дати сім'ю тим дітям, у яких її немає.

Діти по сто разів на день говорять мені про те, як мене люблять. Це сильно надихає! Я дуже щаслива людина, і своїм прикладом хочу надихнути всіх! Беріть дітей із дитячих будинків!»


Made on
Tilda