МАМА РОКУ
Мама року – Софія Занько-Цекіт
Чутлива, вдумлива, прониклива жінка, яка вміє бачити та розкривати таланти в людях, і запалювати нові зірки.
Разом із чоловіком Софія виховує двох доньок – Юлію та Соломію, які дуже пишаються своєю матусею. У цій родині вважають, що батьківство має бути відповідальним та свідомим, тому особливу увагу приділяють розвитку дитячих особистостей і дають їм все, щоб розкривати внутрішній творчий потенціал. Змалечку дівчата займаються у різноманітних гуртках, відвідують мистецькі майстерні та студії, шукаючи найбільш цікавий для себе творчий напрямок. Старша донька Юлія з дитинства мріяла стати ведучою телепрограм, і вже спробувала свої сили у цій справі завдяки продюсерському центру «Кадрики», яким багато років опікується її мама. Сьогодні дівчина сама бере активну участь у різних екопроєктах та паралельно опановує професію візажистки.
Молодшу донечку Соломію надихнули приклади мами та сестрички, і вона змалку почала мріяти про сцену та оплески. Дівчинка займалася вокалом у «Кадриках», і навіть зняла кілька власних музичних кліпів. Сьогодні Соломії 12 років, а вона вже має звання Чемпіонки України з Латиноамериканських танців і продовжує тішити маму й тата новими перемогами.

Не дивлячись на успішну ділову та політичну кар'єру, Софія найбільше пишається творчими і спортивними досягненнями своїх доньок, а також інших маленьких зірочок, які вона допомагає запалювати.


Made on
Tilda