МАМА РОКУ
Мама року – Катерина Чепак
Вона ніколи не мріяла стати дизайнеркою, та, не зважаючи на це, нині її сукнями захоплюються відомі українські зірки.
А починався шлях Катерини Чепак у світ моди з продажу звичайних стокових речей.
Раптом, одного чудового дня, дівчина вирішила спробувати пошити щось власноруч. Звичайно, спершу у неї нічого не виходило. Катерина не тільки не володіла технікою крою та шиття, вона навіть не знала назв тканин. Але це її не зупиняло. Разом з подругою вони купили кілька швейних машин, і розмістившись в орендованій квартирі, взялись творити сукню мрій. На перших моделях непрофесійність дівчат була помітною. Але вони працювали над помилками та вдосконалювали свої вміння. І вже скоро отримали перші замовлення. Пізніше Катерина детально вивчала всі тонкощі та нюанси дизайнерської справи, відкрила власне ательє, і потік її клієнтів став неспинним.
Сьогодні Катерина Чепак – дизайнера власного бренду, яким захоплюються навіть зірки. Вона стала партнеркою та дизайнеркою конкурсу Miss Ukraine 2019, а минулорічна Міс Світу обрала сукню її бренду для свого виступу!

Дизайнерська кар'єра Катерини набирає стрімких обертів – вона вже отримала запрошення на модні покази у Мілані та Парижі, але більшість своїх планів на 2021 дівчина тримає у секреті.

Made on
Tilda