Родина року — сім'я Черкашиних
(Київ)
Вероніка і Дмитро Черкашини. Організували дитячий будинок сімейного типу. Виховують 13 дітей: 6 своїх і 7 всиновлених.
Мама Вероніка вивчала японську, англійську. Працювала перекладачем. А потім вийшла заміж за священника і все змінилося.

«У нас із Дмитром все сталося з благословення батьків, — розповідає господиня сімейства. – Мій батько був священником. Одного разу зустрівся з іншим. Вони були знайомі та вирішили познайомити своїх дітей. Банально, як у старовинніх звичаях. Хоча ми з Дмитром були сучасними молодими людьми. У цьому році 30 років, як ми живемо у шлюбі.

Дружина священника не будує кар'єру. Я пішла з роботи. Діти народжувалися один за іншим. Дуже хотіла усиновити малюка, все говорила собі, що ось підростуть свої і я візьму. Коли у нас народилося п'ятеро дітей, ми вже стали прийомною сім'єю, брали діток, а потім розрослися до дитячого будинку сімейного типу. Наша шоста дитина народилася, коли у нас уже був свій дитячий будинок.

Зараз у нас 6 своїх і 7 усиновлених дітей. Але ми ще будемо поповнюватися.
Всиновлені діти живуть у нас до 18-23 років. Потім стають дорослими й починають своє життя. Але у нас були випадки, коли наших дітей побачили на сайті сиріт і захотіли всиновити інші батьки. Так було двічі. Важко, але ми не втрачаємо з ними контакту, вони дзвонять, приходять у гості. Звичайно, вже не називають мене мамою, а на ім'я-побатькові, але треба миритися з цим.

Чи щаслива я? Подяку від дітей отримую кожен день! Коли ви тільки приходите до діток, здавалося б, чужа тітка, але вони ручки розкрили — і готові вас любити, обіймати, малювати вас, доглядати... Хіба це не щастя?»

Made on
Tilda