МАМА РОКУ
Мама року – Ілона Демків
«Впевнена жінка – це джерело істинної краси», – саме з такою думкою засновниця центру краси та номінантка численних нагород Ілона Демків, розпочинала свій шлях у світ прекрасного.
Пані Ілона отримала медичну освіту та згодом зрозуміла, що справжнім її покликанням є створювати та дарувати красу іншим. Загорівшись бажанням стати частиною б'юті­індустрії, жінка й подумати не могла, що досягне у цій сфері такого успіху та визнання. Ілона зізнається, що початок її шляху був важким, адже вона всього вчилася сама. Керуючись власним досвідом, вона створювала нові тенденції краси і щоразу перевершувала сама себе. Ці старання не залишилися не поміченими, адже нещодавно пані Ілону удостоїли відзнаки українсько­французького Ордена королеви Анни «Честь Вітчизни».
Та, окрім успішної кар'єри, найбільшим її досягненням є сім'я. Подружжя Демків виховує двох діток – сина та доньку. Ілона приділяє дітям багато уваги, адже вона хоче, щоб її малюки виросли освіченими та незалежними особистостями. Час, проведений у родинному колі, для жінки є найціннішим, бо саме там вона черпає своє натхнення та силу до великих звершень. Сьогодні пані Ілона не лише успішна жінка, а й кохана дружина та щаслива мати, яка ніколи не зупиняється на досягнутому. А для своїх дітей вона стала прикладом справжнього успіху та краси.

Made on
Tilda