МАМА РОКУ
Мама року – Уляна Дорош
Це молода, розумна, активна, цілеспрямована патріотка України.
Пані Уляна – депутатка Львівської обласної ради VII скликання, начальниця управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, засновниця організації «Благодійний фонд «Butterfly» та соціального ательє «Butterfly».
Це молода, розумна, активна, цілеспрямована патріотка України. Її життєве кредо: «Ніколи не здаватися та йти до своєї мети!»
Відколи почалась війна на сході України жінка займається волонтерством та питаннями, що стосуються учасників АТО. На жаль, трагічні події торкнулися і її родини. 14 січня 2015 року під час виконання бойового завдання у Станиці Луганській від кулі снайпера загинув чоловік Уляни – Тарас Дорош – сержант батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів». Посмертно Тараса Руслановича Дороша нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.
На жаль, трагічні події торкнулися і її родини. 14 січня 2015 року під час виконання бойового завдання у Станиці Луганській від кулі снайпера загинув чоловік Уляни – Тарас Дорош – сержант батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів». Посмертно Тараса Руслановича Дороша нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Made on
Tilda