МАМА РОКУ
Ірина Долгопола (Київ)
У цієї дівчини стільки професійних регалій, що час кликати на допомогу Книгу рекордів.
Її називають найпривабливішим адвокатом України. За освітою юрист-міжнародник, починала свою діяльність як експерт із питань міжнародного всиновлення та сімейного права. А ще Ірина —перекладач з іспанської, фітнес-мама, фотомодель, шанувальниця сучасного мистецтва. Але титул «мама» виявився ближче і рідніше. Вона виховує старшокласника, але зізнається, що не проти ще раз відчути радість материнства. «Материнство – кращий жіночий прояв. Мій син – це мій Всесвіт, моя радість і моє натхнення», – каже наша героїня.
Ірина пішла по стопах мами і теж стала юристом, про що жодного разу в житті не пошкодувала, вважає, що юриспруденція кожен день дає їй нові виклики, доводиться вчитися щодня. «Мій робочий день триває більше восьми годин. Іноді відкладаю особисті справи, щоб вирішити важливі питання. Але навіть у цьому можна знайти плюси, адже рух – це життя. Нові сили я черпаю зі спілкування із сином, зустрічей із батьками та близькими, обожнюю подруг, походи в театр і на концерти – це ковток повітря, якого я дуже потребую», – розповідає дівчина.
За словами Ірини, для внутрішньої рівноваги їй потрібно не так багато: здоров'я близьких, друзі поруч, гумор, фінансова стабільність і сон, хоча з цим у неї не так все просто і 24 години на добу не завжди вистачає.
Вона молода, але її життєва мудрість уже дозволяє їй позмагатися в цитатах із класиками. «Найбільше ми щасливі там, де нас люблять», – уточнює Ірина, коли розмова заходить про щастя. І продовжує: «Я вважаю себе щасливою, але ніколи не відкладаю щастя на потім. Важливо бути щасливою тут і зараз! Мене оточують кохані люди, друзі. У мене є дах над головою, захоплення і я знаю цінність усього цього. Вмію радіти простим речам, ціную вчинки, обожнюю квіти, заходи і світанки, але посмішка дитини – дорожча золота!»

Made on
Tilda