МАМА РОКУ
Мама року – Юлія Дяків
Максималізм, прагнення до найкращого із можливого, невпинна робота над собою і постійне самовдосконалення – ключові риси особистості Юлії Дяків.
Вона постійно перебуває у пошуку нових течій творчого світосприйняття у фотомистецтві. Ідей, мрій та амбіцій у Юлії – море. Жінка вважає основою виховання успішної особистості – розкриття захоплень та творчих здібностей дитини, яка має вільно обирати заняття до душі. Наприклад, найменша донечка Юлії Влада мріяла бути моделлю. Батьки підтримали її, але паралельно допомогли розкрити ще один талант – танцювальний. І сьогодні дівчинка успішно займається балетом.
Прагнення до творчої самореалізації і втілення власних мрій, що так довго зростали разом із її дітками, спонукали пані Юлію почати власну історію. Так вона заснувала першу та єдину на Західній Україні Творчу Інтер'єрну Територію для найсміливіших та найвибагливіших клієнтів під назвою «Da4a».

Жінка старається тримати баланс між роботою та сім'єю, аби вони не заважали одне одному.

Керувати великим творчим колективом, де кожен митець має власне бачення і безліч різноманітних ідей – непросто. Це потребує від керівника цілковитого занурення у процес, розуміння примх мінливої фотомоди та її новітніх тенденцій. Юлія Дяків робить все це із задоволенням і натхненням, присвячуючи себе власній, дійсно улюбленій справі, на яку її завжди надихає родина.


Made on
Tilda