Родина року — сім'я Федін (Київ)
Лариса та Михайло в листопаді 2020 вперше стануть батьками .
«Справжня любов приходить після великої помилки. Так, ми з чоловіком зустрілися як подарунок долі напередодні Нового року, 31 грудня з досвідом та справжніми життєвими цінностями. Не зазначаю, скільки років разом, бо немов усе життя», – розповідає дружина Лариса.

«Офіційний папірець отримали минулого листопада. Річницю нашого офіційного шлюбу планували відсвяткувати в місті закоханих – Сігнахі, проте 2020 рік став для нас особливо щасливим. На нашу річницю в листопаді ми чекаємо на подарунок любові – нашу дитинку, очікувану, кохану.

Отже, Михайло – президент нашої щасливої родини, найкращий чоловік для своєї дружини, скромна творча людина. Маючи професію за фахом «будівництво та цивільна інженерія», він керував будівельним процесом, проте любить творити руками та на даний час працює в мебельній сфері.
Дружина Лариса – міністр фінансів родини. Як сама написала про себе, вона найкраща жінка для свого чоловіка, юрист, психолог, 8 років викладала в НАДУ при Президентові України. Приймала участь у численних міжнародних проектах та була експертом при розробленні законопроектів, громадський діяч. При перерахунку всіх напрямків, якими цікавиться та займається, – справжній мультипотенціаліст. Має подяки від НАДУ при Президентові України, Представництва ЄС, ТНЕУ, Немішаївського агроколеджу при НУБіП, Клубу успішних жінок, номінантка ІІ національної премії «Найкраща українка в професії 2020» (юрист). Зараз є керівником юридичного відділу в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Заснувала блог-журнал WorldLyasher, в якому ділиться тим, як можна жити цілісно і гармонійно, з любов'ю, з трепетом, цінуючи кожну мить життя, вміти знайти та побачити родзинку всюди та в усьому.

«Щороку разом із друзями-однодумцями беремо нашою родиною участь у благодійності на день Святого Миколая, даруючи віру та надію дітям. Робити добро – це так чарівно, адже кожен здатен бути ангелом».

Лариса вважає, що час, проведений разом із чоловіком, – це найкращі миті, які вони намагаються зберегти та цінувати. «Ми все робимо разом. До очікуваної події в нашій родині в листопаді цього року ми намагалися знаходить час для подорожей. Так і наша майбутня дитинка зачата підчас святкової подорожі до Кракова – подарунок чоловіка на 8 березня!

Ми намагаємося зберегти сімейні традиції, щоб бути найкращим прикладом для наших діточок, щоб вони були народжені в любові, виросли в любові та щасті.

Ми є доповненням один одного, підтримкою в усіх обставинах життя.

Коли в тебе яскравим гарячим пламенем пилає хрест любові, ти твердо знаєш, що з цим вічним «маяком душі» можеш пройти всі випробування на своєму шляху».

Made on
Tilda