Родина року — сім'я Хом'яків (Івано-Франківськ)
Родина виховує чотирьох дітей. Двійнята цієї пари народилися з найбільшою сумарною вагою в Україні.
«Я – Віра Хом'як. Мені 31 рік. Одружена вже 10 років, виховуємо з чоловіком Юрієм чотирьох діточок-синочків», – розповідає мама Віра. – Марко, двійнята Мар'янка і Матвійко і наймолодший Миколка. Цікаво брати участь у такій премії, адже, напевно, кожна мама, щоденно виконуючи повсякденні справи, дбаючи про сім'ю, дітей, працюючи на роботі, потребує схвалення і впевненості, що наша справа є надважлива.
Мій чоловік працює в художній школі викладачем, також успішний молодий скульптор, ділиться своїми вміннями з дітьми. Я стараюсь бути активною мамою. Маю вищу музичну освіту, є керівником дитячого церковного хору, учасник молодіжного церковного хору, викладач музичної школи в Івано-Франківську. Наші діти – постійні учасники різноманітних конкурсів, концертів. В нашому місті 4 рази були переможцями Параду візочків, любимо робити щось цікаве разом. Діти відвідують спортивні та розвиваючі секції.

Ми полюбляємо походи в гори, підкоряти вершини. Цікавою в нашій сім'ї є наша неповторність – ми зареєстровані у Книзі рекордів України, наші двійнята народилися з найбільшою сумарною вагою в Україні. Я також працюю над собою. Граю на бандурі. Разом із сестрою цьогоріч отримали 1-ше місце на Міжнародному конкурсі Soloviov.art. Звичайно, не все поєднюється ідеально, проте стараємося жити яскраво і з користю.


Made on
Tilda