Родина року — сім'я Жерліциних (Київ)
Артем та Юлія Жерліцини і троє діточок – Ваня, Даша та Катя.
Мама Юлія робить світ кращим та працє в громадскій організації «Вулик ідей», яку заснувала разом із партнерами 10 років тому. «Це моя четверта дитина, навколо якої крутиться життя нашої родини», – зізнається Юлія.

Організація проводить сімейні та дитячі табори в Карпатах та на морі, організовує екологічні проєкти, займається благодійністю. Юлія є консультантом Ради Європи, разом із командою впроваджує унікальну методику CivicLab, яка сприяє підвищенню обізнанності та участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень.

Батько Артем очолює фірму, яка створює вироби з нержавіючої сталі. «Він є опорою та підтримкою в усіх моїх ідеях», – розповідає Юлія.
Син Ваня (12 років) обожнює малювати, є переможцем багатьох конкурсів із живопису. Бере активну участь в екологічних акціях, нещодавно освоїв новий вид екологічних ініціатив аквалогінг (коли плавають на каяках і паралельно збирають сміття по річці). Ваня досить витривалий та разом із татом неодноразово підкорював Карпатські гори в походах на 25-40 км.

Дівчатка Даша (8 років) та Катерина (5 років) почали ходити в музичну школу цього року, Даша вчиться грати на флейті, Катя – на фортепіано. Ходять у танцювальну студію та вивчають мови. Дуже люблять різноманітні майстер-класи, які часто проходять у клубі. Пробують себе в ролі моделей, брали участь у показах українських дизайнерів.

А ще родина Жерліциних обожнює подорожувати. Вони побували в близько 10 країнах. «З кожної поїздки привозимо тарілочки, наша колекція нараховує вже близько 65 експонатів. Коли залишаємося в місті – відвідуємо цікаві місця, виставки, фестивалі, ходимо в кіно. Отже, можемо порадити купу цікавих місць для відвідування в Києві», – резюмує Юлія.
Made on
Tilda