МАМА РОКУ
Мама року – Ірина Кірієвська
Її ім'я відоме не лише в Україні, а й далеко за її межами. Вона, як ніхто, знає, що таке мистецтво та краса ідеальної оселі.
Ірина Кірієвська – відома українська дизайнерка інтер'єрів та ландшафтів, власниця студії «Kirievskaya Design».
Пані Ірина отримала філологічну освіту і могла б працювати вчителькою української мови та літератури. Але з часом вона зрозуміла, що справжнє її покликання – це творити красу та затишок. Шлях до омріяного успіху у цієї фантастичної жінки був не легким. За понад 10 років роботи у сфері дизайну вона подолала чимало труднощів, і лише завдяки своїй наполегливості та працьовитості досягла омріяних висот.
Окрім того, пані Ірина створила не тільки успішну кар'єру, а й щасливу сім'ю. Разом із коханим чоловіком вони виховують дванадцятирічного сина Арсенія. Дизайнерка прагне, щоб її дитина була не лише освіченою, а й творчою, тому намагається щодня відкривати синові неймовірну красу нашого світу.
Сьогодні Ірину Кірієвську визнано найкращою дизайнеркою інтер'єрів та ландшафтів в Україні. Але сама вона найбільше пишається тим, що є щасливою мамою і коханою дружиною. Жінка зізнається, що сім'я – це головне джерело її успіху та натхнення.
Made on
Tilda