МАМА РОКУ
Мама року – Марина Корнієнко
Для когось Марина Корнієнко – знавчиня юриспруденції і сумлінна працівниця Київського апеляційного суду.
Для когось вона – борчиня за права сиріт і дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Тільки у власній родині її знають, як прекрасну матір і люблячу дружину. Та головне, що всі, хто хоча б раз зустрічався з пані Мариною, безперечно можуть сказати, що вона – промінь щастя, надії, любові та впевненості в завтрашньому дні з великою часткою оптимізму. Це сьогодення і майбутнє нашої славної України. Адже, будучи успішною жінкою з безліччю особистих і родинних турбот, вона встигає дбати про оточуючих. Особливо трепетно Марина Корнієнко ставиться до проблем, з якими стикаються українські багатодітні сім'ї та діти, обділені батьківською турботою і любов'ю.
В активі пані Марини безліч добрих справ, серед яких на чільному місці правова допомога громадянам, які стикаються з проблемами соціальної нерівності та порушенням прав багатодітних і малозабезпечених сімей. Також її часто можна зустріти серед меценатів і благодійників, які піклуються про неблагополучні українські родини.

Ці старання і благодійність не можуть не отримати відгуку у суспільстві. Тому абсолютно залужено Марина Корнієнко є володаркою титулів «Жінка року» від всеукраїнської премії Celebrity Awards 2020 і «Громадський діяч року» від FASHION LIFE AWARDS 2020.


Made on
Tilda