Родина року — родина Ксанті (Київ)
Юрій Бондарєв та Інеса Міхно. У цій родині вирує кров: мама – гречанка, тато – українець.
Творець проєктів Artbat, звукорежисер і саунд-продюсер Юрій Бондарєв і Міхно Інеса Ксанті – співачка, кандидат економічних наук, директор громадської організації, творець бренду «Ксанті». Разом вони вже три роки. Їхній головний скарб – однорічна дочка Вероніка.

Ця пара провела своє дитинство в Донецьку, але їхні долі перетнулися лише в Києві. Юрій – композитор великої кількості хітів, аранжувальник, працював із відомими артистами України та зарубіжжя. Об'їздив весь світ, жив і працював у Москві, але потім знову повернувся до Києва. Пісні його авторства популярні в усьому світі, але і сьогодні він продовжує творити.

Дочка Вероніка обожнює грати з улюбленими іграшками та двома домашніми вихованцями – чіхуахуа – Кнопою та Тапою.

«Два артисти в одній родині – це дуже весело, – розповідає Ксанті. – До карантину це були постійні гастролі, концерти, пошуки нових емоцій і натхнення. Улюблене заняття – створення нових треків і прогулянки в парку».

Частину часу мама Ксанті проводить не в Україні, та подорожі в цій сім'ї – добра традиція. Маленька Вероніка – вже рекордсмен, вона встигла побувати в багатьох країнах і не збирається зупинятися на досягнутому.

У планах сімейства – створити спільний музичний проєкт, займатися благодійністю, допомагати дітям і більше часу проводити разом.
За фахом я — музикант, працювала менеджером, перукарем, але пішла з роботи, щоб присвятити себе дітям. Ми самі побудували будинок. Зараз у нас 11 дітей! Своїх немає, всі усиновлені. Бажання всиновлювати дітей — це поклик серця! Я хотіла дати сім'ю тим дітям, у яких її немає.

Діти по сто разів на день говорять мені про те, як мене люблять. Це сильно надихає! Я дуже щаслива людина, і своїм прикладом хочу надихнути всіх! Беріть дітей із дитячих будинків!»


Made on
Tilda