МАМА РОКУ
Мама року – Інна Леон
Дивовижна жінка – витончена й тендітна, разом із тим неймовірно енергійна та вимоглива.
Інна Леон – яскрава зірка модного небосхилу, що прославляє нашу країну навіть за її межами.
Її шлях до успіху був тернистим і довгим. І починався він на дуже далекій від модного світу арені. Колись пані Інна здобула вищу юридичну освіту і навіть працювала помічницею судді, але її творча душа завжди прагнула чогось більшого, цікавішого, яскравішого.
На щастя, рідні підтримали пані Інну у прагненні кардинальних життєвих змін – чоловік та синочок завжди були поруч, вірили в неї, допомагали й надихали до нових звершень.
Для жінки, що вірить в своє покликання, особливо, коли її надихають найближчі люди, неможливого не існує. Історія успіху Інни Леон найяскравіший приклад цього!

«Рожева зефірка» – саме так називалась дебютна сукня відомої сьогодні української дизайнерки. Перше творіння Інни поєднало у собі ніжність напівпрозорого рожевого шифону та вишуканість чітких ліній сукні-трапеції.

Інна вважає, що лише власним прикладом батьки можуть показати дитині, як досягти чогось в цьому світі. Жінка радіє, що її досвід допоможе колись і сину зрозуміти, наскільки важливо знайти своє покликання, обрати власний шлях і справу до душі, не боятися ризикувати заради цього, дослухатися до свого серця.

Made on
Tilda