Родина року – сім'я Левицьких (Київ)
Любомир Левицький — відомий український режисер та кліпмейкер, найбільше відомий, як творець першого українського містичного трилеру «Штольня».
Сьогодні чоловік є найвідомішим режисером в українському кінематографі.
На кар'єрному шляху режисера чимало досягнень та творчих відзнак, в яких його завжди підтримує кохана дружина Наталія. Їхнє кохання зародилося, коли вони були юними студентами, тоді вони горіли несамовитим коханням один до одного і до кіно. Подружжя разом вже 16 років і цього часу Наталія була головною підтримкою та натхненням Любомира працювати та створювати мистецтво українського кіно. Жінка підтримує коханого не лише морально, а й на ділі, адже закохані разом працювали у фільмуванні стрічки «Тіні забутих предків», в якій Наталя була виконавчим продюсером проєкту. Пара виховує сина Захара, який навчається у третьому класі. До виховання сина батьки підійшли серйозно, і виростили не просто розумного і талановитого хлопця, а справжнього патріота. Деякий час хлопчик навчався в Сполучених штатах де активно відстоював свою патріотичну думку стосовно батьківщини.
Сім'я є головним досягненням Любомира. Невпинна віра, кохання та захоплення сина дарує чоловікові все більше сил на натхнення розвивати українське кіно.
Made on
Tilda