Родина року – Родина Ляхоцьких (Київ)
Наталія та Руслан виховують двох донечок – Юлю (13) та Соломію (4). Одна з них – особлива.
«У нашої родини у 2006 році народилась особлива донечка, – розповідає мама Наталія. – У рік ми дізналися, що у неї вроджена вада головного мозку. Лікарі давали невтішні прогнози. Але ми разом із чоловіком не здалися і боролися і боремося за її повноцінне здорове майбутнє.

Безліч поїздок у різні реабілітаційні центри України, невтомна праця вдома. Кожен день ми займалися з Юлею, і з кожним разом вона ставала все кращою.
У рік вона просто лежала і нічого майже не робила, в два змогла підвестися невпевнено на ніжки. Почала вимовляти склади. Довгий час ми були на індивідуальному навчанні, але два роки тому пішли до школи на інклюзію, щоб донечка спілкувалася з однолітками. Скоро Юлі 14, вона розмовляє, ходить за руку із паличками. Вона бере участь у багатьох конкурсах і показах, я виходжу разом із нею і всюди її підтримую. Малює, плаває, береучасть у фотосесіях, займається вокалом, вчиться стояти на роликах і хоче спробувати карате. Юлині фото друкують у журналах. У неї багато мрій та планів. А ми її в усьому підтримуємо. Незважаючи на те, що в нас така донечка, ми наважились на ще одну дитину. І в 2015-му у нас народилась чудова донечка Соломійка, повністю здорова, зараз вона ходить у садочок і насолоджується дитинством. Дівчатка разом граються і дуже люблять одна одну. Усе наше життя ми ставимо старшу донечку на ноги. Робимо все для того, щоб вона виросла повноцінною і щасливою.

Ми з чоловіком – одне ціле, в усьому він мене підтримує. Труднощі нас не зламали, а навпаки, ще більше зблизили».

Made on
Tilda