Родина року — сім'я Максимових (Київ)
У Костянтина і Світлани три донечки – Софія, Міла і Поліна. Мама Світлана керує власною компанією інтер'єрних рішень та займається благодійністю.
«Нашу сім'ю надихають подорожі, адже це час, коли ми відволікаємося від будених справ, шаленого робочого темпу, шкільного насиченого життя, коли ми зупаняємося і просто насолоджуємося часом, проведеним разом, – розповідає Світлана. – Але і в насиченому графіку в будніх днях є свої прекрасні моменти. Сім'я – це єдиний цілий організм, в якому кожен складовий елемент – індивідуальність та особистість зі своїми особливими талантами. За освітою я бухгалтер-економіст, після роботи за професією життєві обставини привели мене у світ дизайну.
Протягом 15 років я керую власною компанією інтер'єрних рішень, ми створюємо дизайн та втілюємо його в життя, виготовляємо індивідуальні меблі для житлових та комерційних приміщень, займаємося комплексним оформленням провідних салонів краси України. Творчий характер унаслідувала одна зі старших донечок – Софія, вона чудово малює та переносить прекрасне у свої картини, її надихає створення зачісок і вже зараз вона мріє про власний салон краси. Полінка танцює і може вирішувати приклади в позі «берізка» або виконуючи трюк «колесо». Мілочка – наша дипломатія та комунікація, любить експериментувати в кулінарії. Часто ми готуємо всі разом, я люблю, коли вдома смачно пахне домашньою випічкою.

Донечки різні за характером, але вони вміють бути не просто сестричками, а справжніми друзями одна для одної. Разом вони проявляють творчість у зйомці та монтуванні відеороликів, кліпів, діляться зі мною, надсилаючи у Viber, що піднімає настрій мамі на роботі. Дівчатка близькі з природою, рибальство з татом – справжнє свято. У вихованні дітей крім якісної освіти та різностороннього розвитку я намагаюся прищеплювати такі важливі якості, як людяність, добро, взаємоповага, співчуття, духовність, допомога та підтримка. Разом ми відвідуємо дитячі будинки, допомагаємо діткам з особливостями та обмеженими фізичними можливостями. Беремо участь у благодійності для церкви. Я вірю, що Бог всередині нас, і, відвідуючи святі місця та храми, я відчуваю особливу благодать. Наша країна переживає важкі часи. Говорити про війну і мир досить складно, але, не занурюючись зараз у політичні питання, хочу сказати, що для мене насамперед учасники бойових дій – це українські сини, діти! І я брала активну участь у допомозі та благодійності, перераховуючи кошти та забезпечуючи їх необхідним, в надіслану нами уніформу солдатів ми підшили обереги Божої матері. У сучасному швидкому навколишньому світі важливо дбати про світло всередині, в душі та серці. Залишатися людьми – наша надважлива місія».
Made on
Tilda