Родина – Манох (Київ)
Віктор та Ірини Манох виховують троє діточок - Кирило, Мирослава та Ярослава.
Мати Ірина – психотерапевт, майстер - тренер методу Радикального Прощення та офіційний представник автора цього методу в Україні. Вона допомагає людям звільнитися від негативних емоцій минулого та стати щасливішими. Крім того, як тренер навчає нових коучів цьому методу.

Батько Віктор – в минулому банкір, бізнес-консультант наразі також займається технічною та маркетинговою підтримкою методу Радикального Прощення. І зараз - це потужний сімейний психологічний тандем. До речі він також вже коуч, а ще є ведучим бізнес- гри Networker, що працює як тренажер для комунікативних, так званих «м'яких» навичок. Віктор – є надійною опорою ті підтримкою для Ірини.
Син Кирило (15) обожнює математику та спорт. Влітку цього року вступив до Військового ліцею ім. Богуна та став кадетом цього видатного навчального закладу. Рішення вступати приймав самостійно та дуже задоволений. Пройшов курс молодого бійця та прийняв присягу на вірність народу України. Навчання досить складне, потребує неабияких сили волі та мотивації. Батьки дуже пишаються Кирилом.

Мирослава (10) – навчається в 5-му класі. Гарно малює. Зараз як і багато підлітків зацікавилася аніме, та досить професійно малює персонажів із «Наруто». У дворі вона є лідером одноліток та завжди вигадує цікави ігри та забави. Акторська майстерність Мирослави ще чекає своєї реалізації.

Ярослава (7) – учениця 2-го класу. Як і сестра обожнює малювати. Була призером конкурсів з малювання своєї художньо студії. «Її пінгвіни були просто неперевершені» - з гордістю розповідає мама Ірина.

Мудрість найменшою дочки іноді дивує не тільки батьків, а й інших дорослих. «Як Будда» - іноді шуткує батько. Ярослава ще відвідує секцію карате в титулованому клубі «SEN BIN".

Родина любить подорожувати, в тому числі по Україні. В цьому році сім'я була в Одесі та Житомирі, де їх вразив музей Космонавтики. Кіно та театри теж є улюбленим місцем для сімейного дозвілля родини Монах.

Головне в сім'ї – це довіра та підтримка один одного. І звичайно – Любов. З цим погоджуються всі члени родини. «Всі ми дуже різні, але це дуже цікаво і ми з повагою відносимося до почуттів та інтересів кожного в сім'ї»- резюмує мати Ірина.

Made on
Tilda