Родина року – родина Москаленко (Київ)
Діана та Олександр виховують двох хлопчиків-погодок — Лев (4) і Спартак (3). Подружжя в цьому році відзначили дерев'яне весілля.
Мама Діана — актриса, співачка та телеведуча. В неї три вищих освіти, одне з них — акторське. Молода мама займається блогінгом, активно розвиває свою сторінку в Instagram і може з гордістю сказати, що робить це професіонально, адже є сертифікованим блогером України. Вона була названа блогером року за версією премії «Золотий ананас». Діана пише про стосунки, щасливе материнство, виховання дітей.

Олександр — чоловік Діани, успішний бізнесмен і головний ідейний натхненник дружини. Опора, підтримка, надійний тил — це все про главу сімейства.
Сини — Лев і Спартак поки маленькі, ходять в дитячий садок, але вже активно займаються творчим розвитком. Старший любить карате, молодший знайшов натхнення в музиці та співі.


У родині Москаленко поважають сімейні цінності. Подружжя створили свої правила і канони, які ніколи не порушує. Так, щонеділі у них сімейний день. Діана та Олександр запевняють, що вони ніколи не лаються і завжди знаходять компроміси. «Багато пар не вміють говорити про свої проблеми та на цьому ґрунті розлучаються. Для нас сім'я на першому місці, ми завжди йдемо на зустріч один одному розуміємо і поважаємо», — говорить Діана.

Made on
Tilda