Родина року – родина Ничипорчук (м. Коростень, Житомирська обл.)
Олександр та Анна і їх син Олесь (4)
«Основними принципами нашої дружньої сім'ї є взаємопорозуміння та взаємоповага, абсолютна гармонія та любов! – розповідає Анна. – Ми прищеплюємо з народження сину любов до рідної мови, вчимо поважати світ, берегти природу та сіяти між людей добро!

Наш син Олесик на свій вік досить кмітливий та спритний, активний у спілкуванні, інколи ловимо себе на думці, наче маємо справу з дорослим співрозмовником. Олесь захоплюється брейк-дансом з двох років, настільними логічними іграми та обожнює проводити різні досліди, мріє про домашніх улюбленців: котика, їжачка та хамелеона.

Відвідує садочок із двох років. Вчить географію та природу світу з книг.
Ми з сином дуже пишаємось нашим татом, оскільки він у свої 36 років досягнув багатьох вершин, як у навчанні (магістр, випускник Харківської академії залізничного транспорту), кар'єрі (головний механік та за двома скликаннями поспіль голова Первинної профспілкової організації ПЧ-13 м. Коростеня Житомирської області), так і у спорті.

Олег займається армреслінгом. Щороку колекція його медалей та дипломів поповнюється новими перемогами та здобутками. Він неодноразово здобував першість та призові місця на районних, обласних, регіональних та всеукраїнських змаганнях. Уся наша родина пишається татом Олегом і завжди знає, що він без медалей додому не повертається. Окремим захопленням тата також є невеличка пасіка – віддушина. Медок цілющий та натуральний збирає тато разом із синочком Олесиком».

Що ж стосується мами Ані, то вона досить творча людина. Випускниця Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Мама – поетка за захопленням у свої 33 роки. Син виховується на маминих авторських колисанках, примовлянках, скоромовках та рахувалках. Ми намагаємось адаптувати літературну класику нашого дитинства до україномовного стилю. Ще зі шкільних років почала писати поезію та друкуватися у різних виданнях.

Понад 10 років поспіль брала участь та ставала призеркою і дипломанткою Всеукраїнського літературно-мистецького свята "Просто на Покрову", а також інших літературних конкурсів. Також мама займається різножанровим хенд-мейдом (вишивка, розпис тканини, посуду, листівки ручної роботи, різноманітна творча робота із сином). За запрошенням вихователів та методистів мама Аня бере активну участі у творчих заходах у садочку, який відвідує син, зокрема під час тижня батьківського самоврядування проводила з вихованцями творче заняття з роспису глиняного посуду. Також мама смачно готує, зокрема святкові тематичні торти для рідних. І це все виключно у вільний від основної роботи час, а робота – у сфері виробництва та реалізації промислового технологічного обладнання.

«Наша сім'я вірить у гарне майбутнє України, вірить у кожного, хто прагне донести світу добро! Цінувати життя – це мистецтво непросте! Навчитися берегти миті бажаємо кожному!

Є матуся – є дитина – буде і онука! Є учитель – є людина – буде і наука! Є душа у доньки й сина – буде і родина! У віках завжди цвістиме наша Україна! З любов'ю, сім'я Ничипорчуків».

Made on
Tilda