Родина року – сім'я Нікітенко (Київ)
«Найцінніший ресурс людини – це час», – вважає відомий український письменник, сценарист та продюсер Володимир Нікітенко.
Він навіть створив серію дитячих книг, які присвятив правильному та раціональному використанню часу.
Ще задовго до творчого злету Володимир вивчав особливості своєї майбутньої аудиторії. Адже він отримав освіту філолога і певний час працював вчителем та вихователем. Тому у свої твори автор вкладає не лише виховний, а й розважальний настрій, щоб діти сприймали книгу як одну із веселих пригод власної фантазії.
Дружина Володимира Наталя у минулому була успішною фінансисткою, та з народженням доньки полишила кар'єру і всю свою увагу зосередила на її вихованні та розвитку.
У цій люблячій родині зростає маленька принцеса Поліна, яка ще змалечку займається класичним балетом. Зараз дівчинка навчається в хореографічному коледжі та планує підкорювати світові танцювальні паркети. Батьки вірять, що її мрія неодмінно здійсниться, адже вона та уже має чимало професійних нагород.
Саме дочка стала головною музою пана Володимира, надихнувши його на створення якісних анімаційних історій. Дівчинка розчарувалась в українських мультфільмах, і тоді турботливий татусь кинувся виправляти помилки дитячого кінематографу. Письменник заснував власну мультиплікаційну студію і взявся продукувати чудовий дитячий контент на радість своїй донечці та усім маленьким глядачам України.
Made on
Tilda