МАМА РОКУ
«Мама року» — Лілія Олійник (Київ)
Ця тендітна жінка зі світлим і добрим поглядом – успішна бізнесвумен, громадський діяч, теле- і радіоведуча та турботлива мама чотирьох діток.
Із самого дитинства Лілія мріяла змінити світ на краще. Тому десять років назад вона заснувала свiй бренд здорового харчування Ilive. А ще — центр розвитку, громадську організацію «Живу в гармонії», міжнародний форум, програму «Щаслива родина».
«Я впевнена, що в першу чергу треба виховувати себе, а не дітей, — розповідає Лілія. – Адже діти беруть приклад зі своїх батьків. Зараз я можу з упевненістю сказати, що я щаслива жінка і мама прекрасних дітей. У нас дружня родина, в якій панують взаєморозуміння, повага і гармонія.
Я завжди намагаюся жити в гармонії зі світом. А ще дуже радію, коли можу ділитися з оточуючими своїм досвідом і добром. Адже всі зміни починаються з нас самих».
Наша героїня впевнена: всі події в житті відбуваються для нашого блага.

«Цей світ створений приносити нам щастя, просто іноді ми цього не розуміємо або не беремо те, що він нам пропонує. Всі земні блага безкоштовні — щастя, природа, їжа (її можна виростити самостійно), діти, які даються нам просто так. У нас все в цьому житті є для щастя!»


Made on
Tilda