МАМА РОКУ
Мама року – Вероніка Омецинська (Львів)
«Мене не хвилює, що думають інші люди. Я просто роблю свою справу», – цю фразу відомої британської актриси Одрі Хепберн можна вважати лейтмотивом життя головної жінки родини Омецинських.
Мама Вероніка встигла стати дипломованим юристом, захистити дисертацію на тему: «Кримінально-правова охорона статевої свободи та статевої недоторканості дитини», здобути науковий ступінь кандидата юридичних наук та головне – у 41 рік вперше народити доньку!

«Я народила в дорослому віці, тому для мене батьківство – це не лише фраза «Вітаю, ви станете батьками», – розповідає Вероніка. – У першу чергу, для мене це – ціль зробити дитину щасливою. Зараз весь свій час я присвячую вихованню нашої донечки Іветти. Це маленьке сонечко, яке своєю посмішкою робить кожен наш із чоловіком день ще щасливішим! Не уявляємо свого життя без неї!»

Вероніка зізналася, що вони із чоловіком дуже відповідально підходять до виховання маленької принцеси.

«Іветта наполеглива, цілеспрямована та позитивна дівчинка. Вона майже ніколи не плаче. Ми, як відповідальні батьки, намагаємося зробити кожен її день пізнавальним, адже з нею ми теж пізнаємо світ.
Мій чоловік Володимир – надзвичайно добрий та щедрий татусь. Саме такого батька для майбутньої дитини я уявляла завжди. Він захищає, піклується, створює для мене умови бути просто щасливою мамою».
Незважаючи на те, що дівчинці ще немає року, батьки разом багато подорожують, причому без нянь, бабусь і дідусів.
Чи хоче Вероніка стати мамою року, навіщо зважилася на цей амбітний крок і як відреагує, якщо члени журі оберуть саме її? На ці питання у неї вже є відповідь:

«Для мене участь у проєкті – це, найперше, можливість донести до України, що не треба боятися народжувати у дорослому віці. Я хочу популяризувати цей новий світовий тренд. Адже з таким підходом до виховання ми будемо мати можливість дати дітям багато уваги, досвіду, турботи.
На державному рівні в Україні, на жаль, поки бракує інформативності щодо свідомого батьківства. Тому, коли дівчина народжує досить рано, у неї немає можливості та ресурсу, досвіду, сили та матеріальної бази виховати дитину. А я вважаю, що народжувати потрібно тоді, коли ти розумієш, що ця дитина – Всесвіт, і ти ні за яких обставин свою дитину нікому не віддаси», – резюмує Вероніка.

Made on
Tilda