МАМА РОКУ
Мама року – Ірина Рудневська (Київ)
«Найголовніше моє досягнення – мої чудові діти: донечка Дарина і Давид.
Я обожнюю смачно готувати та красиво презентувати свої страви, люблю збирати друзів, рідних і близьких із приводу і без, пригощати їх різними ласощами та радіти, коли мої кулінарні шедеври припадають до смаку, – розповідає Ірина.

– Кулінарія та фуд-світлини сьогодні – моє життя, пристрасть, покликання і велика любов.

Для мене процес приготування їжі завжди був захопливим і цікавим. Мені здається, що із найбільш юних років я вдавалася в тонкощі та нюанси кулінарії спочатку з улюбленою бабусею, а потім закріплювала і занурювалася все глибше зі своєю хрещеної та тіткою.
Мама не була захоплена кухнею, тому я була щаслива зайняти свої основні позиції біля плити! Але чомусь у моєму рідному місті енергетиків не прийнято було вибирати технологічні факультети в харчовому ВНЗ. А ось інженером повинен був стати кожен, що зі мною щасливо і сталося! За плечима 5,5 років навчання в НТУУ «КПІ» і диплом інженера-теплоенергетика за фахом «автоматизація теплоенергетичних процесів і виробництв». Як мені це допомогло в житті? Вважаю, що дуже сильно, університет навчив мене вчитися і здобувати знання – це головна позитивна риса, яку я винесла за роки навчання.
Потім були довгі роки пошуку себе в бухгалтерії, логістиці та продажах. Спроби були успішними. Але я ніяк не могла зловити те відчуття, яке б говорило мені про те, що я займаюся своєю справою. От не було цього – і все!

І, перебуваючи у відпустці по догляду за другою дитиною, зі мною стався той чарівний момент. У мені все перевернулося, і я зрозуміла, чим повинна займатися. Ось тоді й почався процес навчання. Жага знань у мені росла з божевільною силою і накопичувалася, поки не знаходила вихід із досвідом і в потрібних відповідях. Але коли я знаходила відповіді на одні запитання, у мене виникав мільйон інших, які вимагали ретельного вивчення і чергової відповіді.

Вже пройдено безліч курсів і майстер-класів у різних кулінарних школах і академіях, відзнято ряд кулінарних проєктів в якості фуд-продюсера і кулінарного експерта.
Моє життя — це накопичення знань, вивчення процесів і нових технологій, просування в області фуд-перлин, фуд-стайлінгу, кулінарії та пошук нових рецептів. Зараз я живу тим, над чим працюю!

Made on
Tilda