МАМА РОКУ
Мама року – Тетяна Якубець (м. Здолбунів; Рівненська обл.)
«Про мене кажуть: «Таня – це не Таня, це робот, який не спить», – розповідає Тетяна.
«Я – жінка! Я – мама! Я багатодітна мама. Щаслива мати, у мене 4 дива світу! Син Дмитро та три донечки: Марія, Маргарита та Вікторія.
Одного літнього дня життя сказало мені: «Ти сильна! Прийшов твій час!» Захворів мій син... так чи тим, від чого можна втратити найріднішого! І тоді ти знаєш силу страху! Від якого стискає горло, забирає сон і додає думок і відбирає питання: «За що»?

Хвороба вибрала мене собі в суперники без кастингу, без підготовки, без навчання зі свідоцтвами і дипломами. Тому з того, що є (з підручних засобів), майструєш свою бойову техніку та прораховуєш стратегію майбутньої перемоги...

А ще є час, він не на твою користь.
Видихаєш, вдихаєш, знов повторюєш, бо так психологи радять, 10 разів – не допомогло... не спиш і безсоння тоді використовуєш як свого союзника. Працюєш вночі, тому що хвороба – дороговартісна «штука». Ні, я не герой, це приблизно одна хвилина такого життя усіх мам, як я, і таких дітей, як мій. Ми не бачимо перешкод у порятунку дітей! І ти радієш дзвінку «побратима- мами», яка вчитується у призначення лікаря і дзвонить, щоб запитати адресу, куди відправити ліки, бо в них залишилися... коли найчастіше тебе можуть зустріти в коридорах лікарні люди, які десять і більше років тебе не бачили, бо ти там ніби як живеш... коли ти чуєш слова підтримки від тих, кому вона необхідна... А ще про мене кажуть: «Таня – це не Таня, це робот, який не спить. За неї всі переживають, бо на Тані усе життя – її, сім'ї, дітей...»

П.С. Вишиванки на фото зроблені моїми руками і з любов'ю!

Made on
Tilda